Ã–VRIGT / Musikinstrument / Fiol 6115806

nr 611 5806

Fiol

1800-tal, med signerad stråke, i fodral m. m. etiketterad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 23 november 2009
kl 18:36:00

20/11 21:42:13 1      Vinnande bud